Drobečková navigace

Domů > Služby > Zpracování ekonomických agend

Zpracování ekonomických agend

Nemáte zrovna po ruce kvalitního účetního nebo personalistu?

Provedeme vás

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví, mezd, personalistiky a dalších ekonomických agend. Vše prostřednictvím odborníků na danou oblast a vysoce profesionálně. Jsme velmi flexibilní a naše služby vám můžeme poskytnout přesně dle vašich požadavků a potřeb. Využíváme kvalitní informační systémy a bezpečnostní standardy komunikace, aby byla zajištěna ochrana dat. Jsme připraveni vám poskytnout i metodickou pomoc, abyste byli ujištěni, že veškeré agendy zpracováváte plně v souladu s platnými předpisy. Tuto službu můžete kombinovat například se službou Audit vnitřního prostředí organizace.

Zpracování účetnictví a mezd

Podíváme se na vaše účetnictví a vedení mzdového účetnictví a personalistiky. Pomůžeme vám s přípravou na kontrolu a s nápravou minulých kontrolních zjištění. Využíváme kvalitní informační systémy, ale jsme schopni se přizpůsobit i vašim individuálním požadavkům. Službu poskytujeme vzdáleným přístupem.

Metodická podpora při vedení účetnictví

Pokud si nejste jisti, zda vše provádíte podle platných postupů a pravidel, jsme schopni vám poskytnout metodickou podporu při vedení ekonomických agend.

Co tím získáte?

Získáte jistotu správného vedení ekonomických agend ve vaší organizaci bez vyšších personálních nároků. Účetnictví a personalistika se stane funkčním systémem a ušetříte čas zaměstnanců, kteří mají na starosti podpůrné činnosti v organizaci. Zároveň získáte partnera pro spolehlivou a dlouhodobou podporu a poradenství v souvislosti s řešením ekonomických agend.

Ing. Pavel Mucha

Ing. Pavel Mucha

vedoucí odboru vnitřních
a sdílených činností

Kontaktujte mě

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Od roku 2019 pro nás Projektová kancelář Kraje Vysočina (PKKV) připravovala veřejné zakázky (VZ) na pojízdnou dílnu pro instalatéry, 3D laserový skener, vícemístné vozidlo pro přepravu žáků na odborný výcvik, pronájem kopírovacích strojů a naposledy opět VZ na dodání užitkového vozidla s dvojkabinou a valníkem. PKKV pro nás často chystá zajímavá školení, která jsou přínosná pro naše zaměstnance. Během loňského roku jsme měli také možnost konzultovat s Projektovou kanceláří whistleblowing a v dohledné době se chystáme využívat služby v oblasti GDPR.
Ve spolupráci s PKKV jsme řešili a řešíme projekty Učíme se ze života pro život a Učíme se ze života pro život II.

Pro zpracovatele z Projektové kanceláře jsme vždy vytvořili podklady, které následně zpracovatel veřejné zakázky připravil a případně upozornil na možné problémy, které mohou z jeho odborného pohledu při realizaci zakázky vzniknout. Spolupráce vždy probíhá velmi efektivně, na nejlepší úrovni a my jsme s výsledkem velice spokojeni.

Zaměstnanci PKKV jsou vždy velice kvalitně připraveni a mají o dané problematice velký přehled. Vždy prokazují rozsáhlé odborné znalosti, kreativitu, flexibilitu a velkou míru pochopení. Spolupráce je pro nás velice důležitá a velmi si vážíme možnosti využívat služeb profesionálů z Projektové kanceláře Kraje Vysočina. Pro naši příspěvkovou organizaci jsou důležitým partnerem.

Ing. Josef Charamza

ředitel

Krajská knihovna Vysočiny Krajská knihovna Vysočiny

V souvislosti se stavbou nové budovy Krajské knihovny Vysočiny pro nás PKKV administrovala několik podlimitních i nadlimitních veřejných zakázek na vnitřní vybavení nové budovy a další. PKKV realizovala implementaci SW EMA+ v Krajské knihovně Vysočiny – i tato činnost souvisela s výstavbou nové budovy knihovny a následně s importem dat do systému na správu budov EMA+ (import půdorysů všech pater a jejich propojení s popisnými daty, popis zařízení dle projektové dokumentace a další) a v neposlední řadě zaškolení.

Spolupráce probíhala bez problémů, formou osobních i online setkání.

Na spolupráci s PKKV si ceníme odbornosti a profesionality jednotlivých pracovníků, jejich ochoty účastnit se jednání, konzultací i samotných hodnocení v případě veřejných zakázek, dále jejich flexibilitu – což jsou současně i důvody, proč bychom jejich služby doporučili komukoliv dalšímu.

Ing. Jitka Hladíková

ředitelka

Všechny reference