Drobečková navigace

Domů > Služby > Dotační management

Dotační management

Přemýšlíte nad projektem z evropských nebo národních zdrojů?

Provedeme vás

Nabízíme vám komplexní služby dotačního managementu. Pomůžeme vám proměnit vaši myšlenku v reálný smysluplný projekt s šancí získat dotační prostředky a úspěšně ho realizovat dle vašich představ. Máme 15 let zkušeností s vedením evropských projektů jak na straně poskytovatele dotace, tak žadatele a příjemce.

Projektový záměr

Prověříme dotační možnosti pro váš projektový záměr. Pomůžeme vám vnést do vaší myšlenky kreativní řešení opřené o odbornost a naše zkušenosti, zároveň chceme předcházet nesrovnalostem a korekcím.

Projektová žádost

Připravíme projektovou žádost o dotaci podle podmínek dotačního titulu. Zpracováváme studie proveditelnosti i CBA analýzy.

Realizace projektu

Specializujeme se na kompletní realizaci projektu. Provádíme supervize harmonogramu, finančního plánu i změn projektu. Zpracujeme pro vás monitorovací zprávy a žádosti o platbu. Jsme v kontaktu s poskytovatelem dotace v průběhu celého projektu.

Udržitelnost projektu

S ukončením realizace projektu nemusí končit naše služby. Nabídneme vám zpracování zpráv o udržitelnosti, řešení změn, sledování plnění monitorovacích ukazatelů a publicitu projektu. Nakonec poradíme i s konečnou archivací projektu.

Co tím získáte?

Úspěšně získané finanční prostředky z evropských nebo národních dotačních programů. Projekt pohlídáme po celou dobu jeho trvání. Zároveň získáte partnera pro spolehlivou a dlouhodobou podporu a poradenství v dotačním managementu.

Ing. Martina Pernicová

Ing. Martina Pernicová

vedoucí odboru projektového
řízení a veřejných zakázek

Kontaktujte mě

Poděkování od Nemocnice Havlíčkův Brod Poděkování od Nemocnice Havlíčkův Brod

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou ocenit pomoc, které se nám dostává od p. Vebrové stran online konzultací a rad se Spisovou službou a problematikou eskartace. I přesto, že je velice pracovně vytížená, je při konzultacích milá, ochotná a vstřícná a i patřičně trpělivá. Pomáhá nám překonat úskalí spojená s nutnými změnami v nastavení a celkově jsou její znalosti a přístup skutečně profesionální a na vysoké úrovni.

Semináře, které máme od ostatních institucí nejsou adresné, trvají dlouho a hlavně nezacílí na naše konkrétní problémy a specifika zdravotnických zařízení. S paní Vebrovou vyřešíme vše, pokud ne okamžitě, je většinou problém jinde - v otázce nastavení či IT.

Paní Vebrová je pro nás skutečný POKLAD.

Ještě jednou děkuji.

S přáním krásného dne

Mgr. Černo Petra

tisková mluvčí

pověřenec pro ochranu osobních údajů 

tajemník etické komise

vedení nemocnice

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Od roku 2019 pro nás Projektová kancelář Kraje Vysočina (PKKV) připravovala veřejné zakázky (VZ) na pojízdnou dílnu pro instalatéry, 3D laserový skener, vícemístné vozidlo pro přepravu žáků na odborný výcvik, pronájem kopírovacích strojů a naposledy opět VZ na dodání užitkového vozidla s dvojkabinou a valníkem. PKKV pro nás často chystá zajímavá školení, která jsou přínosná pro naše zaměstnance. Během loňského roku jsme měli také možnost konzultovat s Projektovou kanceláří whistleblowing a v dohledné době se chystáme využívat služby v oblasti GDPR.
Ve spolupráci s PKKV jsme řešili a řešíme projekty Učíme se ze života pro život a Učíme se ze života pro život II.

Pro zpracovatele z Projektové kanceláře jsme vždy vytvořili podklady, které následně zpracovatel veřejné zakázky připravil a případně upozornil na možné problémy, které mohou z jeho odborného pohledu při realizaci zakázky vzniknout. Spolupráce vždy probíhá velmi efektivně, na nejlepší úrovni a my jsme s výsledkem velice spokojeni.

Zaměstnanci PKKV jsou vždy velice kvalitně připraveni a mají o dané problematice velký přehled. Vždy prokazují rozsáhlé odborné znalosti, kreativitu, flexibilitu a velkou míru pochopení. Spolupráce je pro nás velice důležitá a velmi si vážíme možnosti využívat služeb profesionálů z Projektové kanceláře Kraje Vysočina. Pro naši příspěvkovou organizaci jsou důležitým partnerem.

Ing. Josef Charamza

ředitel

Všechny reference