Drobečková navigace

Domů > Reference

Reference


Poděkování od Nemocnice Havlíčkův Brod

Logo Nemocnice Havlíčkův Brod

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou ocenit pomoc, které se nám dostává od p. Vebrové stran online konzultací a rad se Spisovou službou a problematikou eskartace. I přesto, že je velice pracovně vytížená, je při konzultacích milá, ochotná a vstřícná a i patřičně trpělivá. Pomáhá nám překonat úskalí spojená s nutnými změnami v nastavení a celkově jsou její znalosti a přístup skutečně profesionální a na vysoké úrovni.

Semináře, které máme od ostatních institucí nejsou adresné, trvají dlouho a hlavně nezacílí na naše konkrétní problémy a specifika zdravotnických zařízení. S paní Vebrovou vyřešíme vše, pokud ne okamžitě, je většinou problém jinde - v otázce nastavení či IT.

Paní Vebrová je pro nás skutečný POKLAD.

Ještě jednou děkuji.

S přáním krásného dne

Mgr. Černo Petra

tisková mluvčí

pověřenec pro ochranu osobních údajů 

tajemník etické komise

vedení nemocnice


Publikováno 9. 6. 2022 12:34

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Od roku 2019 pro nás Projektová kancelář Kraje Vysočina (PKKV) připravovala veřejné zakázky (VZ) na pojízdnou dílnu pro instalatéry, 3D laserový skener, vícemístné vozidlo pro přepravu žáků na odborný výcvik, pronájem kopírovacích strojů a naposledy opět VZ na dodání užitkového vozidla s dvojkabinou a valníkem. PKKV pro nás často chystá zajímavá školení, která jsou přínosná pro naše zaměstnance. Během loňského roku jsme měli také možnost konzultovat s Projektovou kanceláří whistleblowing a v dohledné době se chystáme využívat služby v oblasti GDPR.
Ve spolupráci s PKKV jsme řešili a řešíme projekty Učíme se ze života pro život a Učíme se ze života pro život II.

Pro zpracovatele z Projektové kanceláře jsme vždy vytvořili podklady, které následně zpracovatel veřejné zakázky připravil a případně upozornil na možné problémy, které mohou z jeho odborného pohledu při realizaci zakázky vzniknout. Spolupráce vždy probíhá velmi efektivně, na nejlepší úrovni a my jsme s výsledkem velice spokojeni.

Zaměstnanci PKKV jsou vždy velice kvalitně připraveni a mají o dané problematice velký přehled. Vždy prokazují rozsáhlé odborné znalosti, kreativitu, flexibilitu a velkou míru pochopení. Spolupráce je pro nás velice důležitá a velmi si vážíme možnosti využívat služeb profesionálů z Projektové kanceláře Kraje Vysočina. Pro naši příspěvkovou organizaci jsou důležitým partnerem.

Ing. Josef Charamza

ředitel


Publikováno 25. 1. 2022 14:02

Krajská knihovna Vysočiny

Krajská knihovna Vysočiny

V souvislosti se stavbou nové budovy Krajské knihovny Vysočiny pro nás PKKV administrovala několik podlimitních i nadlimitních veřejných zakázek na vnitřní vybavení nové budovy a další. PKKV realizovala implementaci SW EMA+ v Krajské knihovně Vysočiny – i tato činnost souvisela s výstavbou nové budovy knihovny a následně s importem dat do systému na správu budov EMA+ (import půdorysů všech pater a jejich propojení s popisnými daty, popis zařízení dle projektové dokumentace a další) a v neposlední řadě zaškolení.

Spolupráce probíhala bez problémů, formou osobních i online setkání.

Na spolupráci s PKKV si ceníme odbornosti a profesionality jednotlivých pracovníků, jejich ochoty účastnit se jednání, konzultací i samotných hodnocení v případě veřejných zakázek, dále jejich flexibilitu – což jsou současně i důvody, proč bychom jejich služby doporučili komukoliv dalšímu.

Ing. Jitka Hladíková

ředitelka


Publikováno 19. 1. 2022 9:42

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Projektová kancelář Kraje Vysočina (PKKV) nám dnes značně pomáhá v řadě činností při provozu školy. Po nástupu do funkce jsem s PKKV navázal bližší spolupráci při přípravě veřejných zakázek a při realizaci projektů. Došlo k zavedení vnitřního řídícího a kontrolního systému SW CROSEUS a dalších služeb jako GEOVAP, GDPR, včetně analýzy veřejných zakázek a různých školení. Se službami jsme velmi spokojení. Oceňujeme ochotu, vstřícnost a profesionální přístup pracovníků PKKV.

Ing. Tomáš Dolejský

ředitel


Publikováno 23. 12. 2021 23:43

Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina

Logo ZZS KV

PKKV pro nás zajišťovala projektový management, který byl zaměřen na přípravu a registraci projektové žádosti. Obsahem bylo vypracování studie proveditelnosti, zajištění podkladů pro vypracování žádosti o dotaci v souladu s podmínkami dotačního titulu. Spolupráce probíhala od videokonferencí, přes mailovou korespondenci až po telefonické spojení, a to vždy rychle, srozumitelně a bezproblémově. Rozhodně doporučujeme především pro odborné znalosti problematiky dotací, vstřícné jednání, preciznost, dodržování termínů, informování žadatelů, což je neocenitelnou pomocí.

Ing. Eva Semrádová

ekonomicko-technický náměstek


Publikováno 23. 12. 2021 23:34