Drobečková navigace

Domů > Novinky

Novinky


Přidejte se k našemu týmu jako projektový manažer/ka

V  naší moderní organizaci právě hledáme novou posilu. Pokud máte vášeň pro vedení projektů, organizaci a komunikaci, tak se podívejte na přiložený inzerát zde.


Publikováno 8. 8. 2023 14:18

Čistá Vysočina 2023 opět s účastí Projektové kanceláře

I letos jsme se účastnili akce Čistá Vysočina 2023. Původní termín jsme museli odložit, protože počasí nám nepřálo. O týden později, přesně 19. dubna, už nám nic nezabránilo vypravit se na náš úsek. Opět jsme si vybrali šest kilometrů dlouhou trasu v okolí rybníku Stará plovárna, Pančava a řeky Jihlávky směrem k Sasovu.  „Je vidět, že příroda není lidem lhostejná a uklízí průběžně. Na našem úseku jsme našli méně odpadků než minulý rok“, říká Erika Šteflová, ředitelka Projektové kanceláře Kraje Vysočina.


Publikováno 27. 4. 2023 8:12

Jak nás vidí naši klienti?

Odbor analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina pořádal dotazníkové šetření spokojenosti příspěvkových organizací s prací PKKV. Respondenti výzkumu odpovídali na širokou škálu otázek. Otázky byly zaměřeny na hodnocení spolupráce s PKKV, kvalitu poskytovaných služeb nebo dostupnost a srozumitelnost poskytovaných informací. Zajímalo nás také, jaké doporučení k budoucím změnám a výzvám nám naši klienti dávají. Výsledky průzkumu nás velmi potěšily a slova, která nejvíce dle klientů vystihují naši činnost, si můžete prohlédnout v přiložené grafice.

PKKV_mráček.png

 


Publikováno 24. 3. 2023 8:13

Stěhujeme se……uvidíme se na nové adrese

Projektová kancelář Kraje Vysočina, příspěvková organizace mění svoje sídlo.

Od 1. února 2023 nás najdete na nové adrese Ke Skalce 5907/47, Jihlava (budova E Kraje Vysočina)

(naproti pobočce VZP).

Mapa:

mapa.jpg


Publikováno 27. 1. 2023 7:24