Drobečková navigace

Domů > Novinky

Novinky


Jak nás vidí naši klienti?

Odbor analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina pořádal dotazníkové šetření spokojenosti příspěvkových organizací s prací PKKV. Respondenti výzkumu odpovídali na širokou škálu otázek. Otázky byly zaměřeny na hodnocení spolupráce s PKKV, kvalitu poskytovaných služeb nebo dostupnost a srozumitelnost poskytovaných informací. Zajímalo nás také, jaké doporučení k budoucím změnám a výzvám nám naši klienti dávají. Výsledky průzkumu nás velmi potěšily a slova, která nejvíce dle klientů vystihují naši činnost si můžete prohlédnout v přiložené grafice.

PKKV_mráček.png

 


Publikováno včera v 8:13

Stěhujeme se……uvidíme se na nové adrese

Projektová kancelář Kraje Vysočina, příspěvková organizace mění svoje sídlo.

Od 1. února 2023 nás najdete na nové adrese Ke Skalce 5907/47, Jihlava (budova E Kraje Vysočina)

(naproti pobočce VZP).

Mapa:

mapa.jpg


Publikováno 27. 1. 2023 7:24

Zajímá vás, které projekty můžete do IROP předložit ještě v roce 2022 a které příští rok?

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo aktualizaci Harmonogramu výzev pro rok 2022 a zveřejnilo nový harmonogram výzev pro rok 2023. Na podrobnosti se můžete podívat zde.

V letošním roce je možné žádat ještě například na projekty v oblasti základních a středních škol, eGovermentu nebo zelené infrastruktury. V příštím roce plánuje ministerstvo v programu IROP vyhlásit 53 výzev. Peníze se budou rozdělovat na památky, kulturu i oblast cestovního ruchu. Finanční prostředky se v roce 2023 rozdělí také do vzdělávání a zdravotnictví.


Publikováno 14. 10. 2022 10:13

Novinky z Ministerstva pro místní rozvoj: Zjednodušení pravidel v rámci programu IROP 2

Ministerstvo pro místní rozvoj se připravuje na vyhlášení nových výzev Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pro období 2021-2027. Řídící orgán se rozhodl změnit a zjednodušit některá pravidla a postupy. Na nejdůležitější změny se můžete podívat na tomto odkazu zde.

Zdroj: IROP - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR - Úvod (mmr.cz)

 


Publikováno 15. 7. 2022 13:35

Konečně je to tady! Na jaké projekty budou příští rok peníze z IROP 2?

Evropská komise schválila 1. července 2022 Programový dokument Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027. Následně se uskutečnil 12. července Monitorovací výbor IROP 2.  V rámci tohoto jednání došlo ke schválení kritérií hodnocení projektů v jednotlivých podporovaných aktivitách, schválení systému hodnocení projektů IROP 2 a harmonogramu výzev pro rok 2022.

Jako první budou vyhlášeny v srpnu 2022 výzvy na kybernetickou bezpečnost, elektronizaci vybraných služeb veřejné správy, mateřské školy a na pořízení materiálně-technického vybavení pro základní složky IZS (pro kraje a poskytovatele ZZS zřízené krajem).

V říjnu a listopadu 2022 budou vyhlašovány výzvy zaměřené na integrovanou péči, integraci zdravotních a sociálních služeb.

Na podrobnosti se podívejte na následujícím odkazu zde.

Zdroj: IROP - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR - Úvod (mmr.cz)


Publikováno 15. 7. 2022 10:17