Drobečková navigace

Domů > Služby > Facility management, SW EMA+

Facility management, SW EMA+

Chcete mít pořádek v evidenci majetku a mít online přístup k jeho správě?

Provedeme vás

Nabízíme komplexní službu pro efektivní online správu a řízení majetku prostřednictvím cloudového řešení. Poskytuje data o majetku online, na jednom místě a v reálném čase. V oblasti Facility managementu vám pomůžeme se zavedením SW EMA+ do organizace.

Analýza současného stavu majetku a jeho evidence

Projdeme s vámi dostupnou dokumentaci evidence majetku včetně projektové dokumentace a zjistíme, jak je připravena na import do systému. Zjistíme od vás maximum údajů o technickém stavu nemovitostí a nutných pravidelných revizích budov a zařízení.

Zavedení systému EMA+

Zavedeme komplexní online systém evidence majetku. Přiřadíme role jednotlivým uživatelům, zaevidujeme nutná data do systému, nastavíme opakované činnosti u pravidelně servisovaných zařízení atd.

Metodická pomoc

Průběžně se postaráme o to, aby byl systém funkční a přinášel vám užitek. Pomůžeme vám řešit změny systému a jeho uživatelů, aktualizace systému a zprovoznění dosud nepoužívaných modulů a funkcí.

Co tím získáte?

Získáte kontrolu nad stavem majetku vaší organizace. Správa majetku se stane funkčním systémem a ušetříte čas zaměstnanců, kteří mají na starosti podpůrné činnosti v organizaci. Zároveň získáte partnera pro spolehlivou a dlouhodobou podporu a poradenství v souvislosti s řešením správy majetku.

Ing. Martina Pernicová

Ing. Martina Pernicová

vedoucí odboru projektového
řízení a veřejných zakázek

Kontaktujte mě

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Od roku 2019 pro nás Projektová kancelář Kraje Vysočina (PKKV) připravovala veřejné zakázky (VZ) na pojízdnou dílnu pro instalatéry, 3D laserový skener, vícemístné vozidlo pro přepravu žáků na odborný výcvik, pronájem kopírovacích strojů a naposledy opět VZ na dodání užitkového vozidla s dvojkabinou a valníkem. PKKV pro nás často chystá zajímavá školení, která jsou přínosná pro naše zaměstnance. Během loňského roku jsme měli také možnost konzultovat s Projektovou kanceláří whistleblowing a v dohledné době se chystáme využívat služby v oblasti GDPR.
Ve spolupráci s PKKV jsme řešili a řešíme projekty Učíme se ze života pro život a Učíme se ze života pro život II.

Pro zpracovatele z Projektové kanceláře jsme vždy vytvořili podklady, které následně zpracovatel veřejné zakázky připravil a případně upozornil na možné problémy, které mohou z jeho odborného pohledu při realizaci zakázky vzniknout. Spolupráce vždy probíhá velmi efektivně, na nejlepší úrovni a my jsme s výsledkem velice spokojeni.

Zaměstnanci PKKV jsou vždy velice kvalitně připraveni a mají o dané problematice velký přehled. Vždy prokazují rozsáhlé odborné znalosti, kreativitu, flexibilitu a velkou míru pochopení. Spolupráce je pro nás velice důležitá a velmi si vážíme možnosti využívat služeb profesionálů z Projektové kanceláře Kraje Vysočina. Pro naši příspěvkovou organizaci jsou důležitým partnerem.

Ing. Josef Charamza

ředitel

Krajská knihovna Vysočiny Krajská knihovna Vysočiny

V souvislosti se stavbou nové budovy Krajské knihovny Vysočiny pro nás PKKV administrovala několik podlimitních i nadlimitních veřejných zakázek na vnitřní vybavení nové budovy a další. PKKV realizovala implementaci SW EMA+ v Krajské knihovně Vysočiny – i tato činnost souvisela s výstavbou nové budovy knihovny a následně s importem dat do systému na správu budov EMA+ (import půdorysů všech pater a jejich propojení s popisnými daty, popis zařízení dle projektové dokumentace a další) a v neposlední řadě zaškolení.

Spolupráce probíhala bez problémů, formou osobních i online setkání.

Na spolupráci s PKKV si ceníme odbornosti a profesionality jednotlivých pracovníků, jejich ochoty účastnit se jednání, konzultací i samotných hodnocení v případě veřejných zakázek, dále jejich flexibilitu – což jsou současně i důvody, proč bychom jejich služby doporučili komukoliv dalšímu.

Ing. Jitka Hladíková

ředitelka

Všechny reference