Drobečková navigace

Domů > Novinky > Zahajujeme Akademii pro ředitele a jejich statutární zástupce

Zahajujeme Akademii pro ředitele a jejich statutární zástupceV rámci našich vzdělávacích aktivit jsme pro Vás připravili novinku – Akademii pro ředitele a jejich statutární zástupce. Akademie je koncipována jako ucelený vzdělávací cyklus čtyř vzdělávacích dnů zakončený osvědčením. Našim cílem je provést účastníky danými tématy zábavnou interaktivní formou, a to v rozsahu informací, které by měl znát vrcholový manažer. Čeká Vás společná debata spojená s procvičením na praktickém příkladu formou práce v týmech.

Přijati budou účastníci přihlášení do všech čtyř vzdělávacích dnů. Jsou to:

  1. ŽIVOTNÍ CYKLUS VEŘEJNÉHO VÝDAJE (na příkladu se naučíte aplikovat povinnosti finanční kontroly, principu 3E, zákona o zadávání VZ, smluvních povinností atd.)
  2. ODPOVĚDNÉ ŘÍZENÍ RIZIK = CESTA K ÚSPĚCHU (na příkladu se seznámíte s procesem řízení rizik v praxi, jak rizika identifikovat, hodnotit a monitorovat)
  3. UMĚNÍ NÁKUPU (na příkladu ukážeme, jak aplikovat 3E, probereme problematiku optimalizace nákupního rozhodování, zohlednění životního cyklu nákupu, dosahování kvality v nákupech, jaký má zvolený způsob nákupu dopad na výstup z nákupu a celkové náklady organizace na jeho realizaci)
  4. SPISOVÁ SLUŽBA (vysvětlíme nutnost používání elektronické spisové služby, jak statutárním zástupcem, tak i pověřenými zaměstnanci takovým způsobem, který je v souladu se zákonnou povinností).

Pokud máte zájem přihlaste se v sekci KURZY, případně nás prosím kontaktujte na adrese segedova@pkkv.cz. Těšíme se na Vás.