Drobečková navigace

Domů > Kurzy > Obchodní podmínky

Informace pro účastníky kurzů

Přihlašování na kurzy

Na metodické dny a kurzy se můžete přihlásit objednáním příslušného kurzu na těchto webových stránkách. Metodické dny jsou určeny pouze pro zaměstnance příspěvkových organizací Kraje Vysočina.

Po odeslání Vaší objednávky Vám na zadaný email zašleme její potvrzení/rekapitulaci.

Objednávka je závazná. Veškeré změny objednávek prosím řešte POUZE PÍSEMNĚ na adrese: kousalova@pkkv.cz

Upozornění: Forma kurzu (prezenční školení/webinář) se liší v závislosti na datu konání kurzu. Prosíme, zkontrolujte si, zda Vámi preferovaná forma kurzu probíhá ve zvoleném termínu.

Prosíme, zkontrolujte si pozorně Vámi zadanou e-mailovou adresu v objednávce, budou Vám na ni odesílány důležité informace týkající se Vámi vybraného kurzu.

Cena a platby

Pro zaměstnance příspěvkových organizací Kraje Vysočina jsou všechny vzdělávací akce zdarma. K uplatnění nulové ceny u individuálních kurzů je třeba v příslušném poli zadat uvedený kód.

Platba probíhá až na základě námi vystavené faktury po uskutečnění semináře.

Bezplatné storno přijímáme nejpozději 2 pracovní dny před zahájením akce. Po tomto termínu se kurzovné nevrací, v případě volné kapacity je možný přesun na jiný termín, případně akceptujeme náhradníka. Účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci.

Další informace k organizaci kurzů

Prezenční forma kurzu probíhá na adrese Ke Skalce 5907/47, Jihlava, v zasedací místnosti uvedené u daného konkrétního kurzu, případně sdělené účastníkům před jeho zahájením. Čas ukončení semináře je uveden orientačně, záleží na množství dotazů v závěru a během semináře. Případná změna termínu kurzu či zrušení kurzu z organizačních a/nebo provozních důvodů je vyhrazena. O všech případných změnách jsou účastníci včas informováni e-mailem nebo telefonicky.

Minimální kapacita kurzu je 5 osob, v případě jejího nenaplnění budete informováni 3 pracovní dny předem o zrušení kurzu. Jinak nejpozději dva pracovní dny před začátkem kurzu obdržíte pozvánku na kurz spolu s podkladovými materiály ke kurzu. 

Kurz konaný online formou (webinář)

V případě, že se kurz koná on-line formou, je využívána aplikace Webex. Videozáznam z kurzu není pořizován. V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu budete informováni 3 pracovní dny předem o zrušení kurzu, jinak nejpozději dva pracovní dny před začátkem kurzu obdržíte pozvánku na kurz v aplikaci Webex do Vašeho e-mailu, spolu s podkladovými materiály ke kurzu, včetně návodu na spuštění aplikace a připojení se na webinář. Ve stanovenou hodinu začátku kurzu kliknete na odkaz uvedený v pozvánce.

Zpracování osobních údajů

Veškeré informace ke zpracování Vašich osobních údajů Projektovou kanceláří Kraje Vysočina najdete pod tímto odkazem https://pkkv.cz/nase-gdpr.

Účelem zpracování osobních údajů je pouze realizace kurzu, právním důvodem zpracování je pak poskytnutí plnění ze smlouvy (objednávky), kterou spolu Projektová kancelář Kraje Vysočina, příspěvková organizace a Váš zaměstnavatel uzavřeli.

Zpracování osobních údajů získaných v souvislosti s realizací on-line kurzů (webinářů)

Kurz není nahráván a není dovoleno nahrávání (zejména tajné) obrazových a/nebo zvukových dat, ukládání a distribuce těchto záznamů ani ze strany účastníků kurzu.

Používaný software je vlastnictvím společnosti Cisco Systems, Inc, některé Vaše osobní údaje jsou tedy zpracovávány i touto společností, případně jejími dceřinými společnostmi. Webex nesleduje schůzky ani jejich obsah. Všechna data do a z datového centra Webex do cloudových aplikací Webex a Webex Devices jsou šifrována, s výjimkou provozu PSTN a nešifrovaných videozařízení SIP/H323 na schůzce s podporou cloudu. Běžně je nastaveno šifrování AES 256-bit GCM tj. komunikace mezi všemi účastníky schůzky je šifrována pomocí kryptografických klíčů generovaných a známých serverům společnosti Cisco. Webex funguje globálně, což znamená, že Vaše osobní údaje mohou být přeneseny nebo uloženy v datových centrech ve Spojených státech nebo v jiných zemích. Je jim však poskytována ochrana v souladu s evropskou legislativou.

Společnost Cisco spravuje osobní údaje v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů společnosti Cisco a listem s údaji o ochraně osobních údajů společnosti Cisco pro Webex Meetings .