Drobečková navigace

Domů > Služby > Platební portál

Platební portál

Chcete zajistit svým občanům pohodlí s platbou poplatků úřadu, školy či zájmového spolku?

Provedeme vás

Platební portál umožňuje občanům, či těm, kteří využívají služeb v kraji, jednoduše zaplatit za poplatky a služby, aniž by museli opustit pohodlí svého domova. Občané tak snadno dohledají zapojené organizace dle obce, v níž sídlí, a podobně jako v jakémkoliv e-shopu jednoduše vyberou produkt a jeho variantu. Bez nutnosti registrace pak doplní požadované informace a zvolí vyhovující platební metodu, ať už se jedná o platbu kartou, převodem na účet či prostřednictvím QR kódu.

 

Díky Platebnímu portálu mohou nyní například rodiče uhradit školku v přírodě, lyžařský výcvik, zájmové kroužky, učebnice, ale i obědy ve školní jídelně jednoduše a kdykoliv z pohodlí domova. 

 

Registrace i provoz portálu je zcela ZDARMA. Vhodné pro obce, příspěvkové organizace a spolky. 

Jak na to?

Portál je přístupný na webových stránkách www.platbyvysocina.cz. Provedeme vás v několika krocích nastavením portálu na míru vašim požadavkům. 

Zajistíme jeho plnou funkčnost.

Staneme se vaším dlouhodobým partnerem.

Co tím získáte?

Výhody pro občana

  • Zjednodušení a zpřehlednění plateb za služby z pohodlí domova i mimo úřední hodiny
  • Snadná obsluha bez nutnosti další registrace
  • Volba vyhovující platební metody (platba kartou, převodem na účet či prostřednictvím QR kódu)
  • Zjednodušení komunikace s organizací, obcí nebo spolkem

 

Výhody pro zapojenou organizaci, obec, neziskovou organizaci

  • Zjednodušení administrativy
  • Snížení chybovosti 
  • Přehled v platbách
  • Zjednodušení komunikace s klientem i mimo úřední hodiny

melicharova_110x110.jpg

Bc. Melicharová Zuzana

projektová manažerka

Kontaktujte mě

Nemocnice Pelhřimov Nemocnice Pelhřimov

S Projektovou kanceláří Kraje Vysočina (PKKV) Nemocnice Pelhřimov spolupracuje již od roku 2016. Za tuto dobu společně zrealizovala bezmála šest projektů z oblasti IT a oblasti zdravotnictví např. evropské projekty IROP, REACT-EU.

PKKV vždy zajišťovala kompletní servis v rámci projektu, a to od vypracování studie proveditelnosti, podání projektu a jeho administrace, realizace nadlimitních veřejných zakázek až po ukončení projektu a následnou udržitelnost.

Dlouhodobá spolupráce svědčí o vysoké profesionalitě a erudovanosti zaměstnanců PKKV zejména v oblasti veřejných zakázek. Odbornost, vstřícnost a společný otevřený přístup je důkazem 100% úspěchu u realizovaných veřejných zakázek a podaných projektů.

Petr Adam

náměstek HTS

Akademie – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou Akademie – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou

S PKKV jsme loni mimo jiné věci řešili bezpečnostní audit a nastavení kultury vnitřního prostředí organizace. Podnětem ke spolupráci byl nesystematicky řešený proces řízení rizik a potřeba zrevidovat nastavení kulturní politiky organizace.  Proběhla první informační schůzka pro ujasnění předmětu činnosti, který škola po PKKV požadovala, společně s představením možností PKKV tento cíl řešit. PKKV provedla bezpečnostní audit práce s riziky ve společnosti na základě zaslaných dokumentů popisujících tuto oblast a na základě získaných informací z pohovorů s pracovníky organizace vč. vedoucích pracovníků. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni. Byly přesně stanoveny požadavky na dokumenty. Neexistující nepovinné dokumenty byly suplovány pohovory s pracovníky. Byly přesně stanoveny a dodrženy lhůty dodání výsledného produktu. Škole byl výsledek odprezentován, následně škola obdržela výsledek šetření s navrhovanými doporučeními vč. mustrů pro zpracování řešené problematiky. Spolupráci s PKKV bych určitě doporučil i dalším. Neshledal jsem žádné nedostatky v jejich práci. Považuji ji za nadstandardní vzhledem k požadovanému zadání a směrem ke garantovanému produktu.

Ing. Martin Kubín

ředitel

Všechny reference