Drobečková navigace

Domů > Novinky > Projektová kancelář Kraje Vysočina pořádá metodické dny

Projektová kancelář Kraje Vysočina pořádá metodické dnyPřipravili jsme pro vás nové cykly metodických dnů. Jedná se o tři programy. První program je určen pro ředitele, zástupce ředitele, vedoucí pracovníky a právníky. Metodický den proběhne ve třech cyklech. Jednotlivé cykly jsou na sobě nezávislé a je možné zvolit pouze ten, který vyhovuje vašim potřebám. V jednotlivých cyklech programu se dozvíte o strategickém řízení, finanční kontrole, řízení rizik v organizaci, spisové službě nebo registru smluv. Na konkrétní program se můžete podívat na záložce Kurzy.

Druhý program je určen pro asistenty a pracovníky spisovny. V kurzu se dozvíte, jak správně nakládat s dokumenty ve spisové službě, informace o spisovém a skartačním řádku, finanční kontrole a registru smluv.

Třetí program je určen pro ekonomy, účetní a správce rozpočtu, personalisty a mzdové účetní. Tématem kurzu je strategické plánování a řízení rizik, finanční kontrola, registr smluv, ukázka SW Croseus. V oblasti personalistiky se zaměříme na řízení lidských zdrojů, GDPR a základy spisové služby.

Možnosti přihlášení jsou stále otevřené. Podívejte se na záložku Kurzy.

Těšíme se na vás.